En çok izlenen Türk Dizileri

En çok izlenen Türk Dizileri

Reyting Sonuçlarına göre bu hafta en çok izlenen Türk dizileri

Haftalık reyting sonuçları, en çok izlenen diziler ve seyirci rakamlarını sizler için bir araya getirdik. Belirli TV kanallarının egemenliğinde geçen dizi yapımları, reytinglerde de oldukça başarılı grafik çizmeye devam ediyorlar.

Mucize Doktor 12.bölüm zirvede

Fox tv nin yapımlarından birisi olan ve seyirci tarafından çok sevilen Mucize doktor dizisi reyting sıralamasında haftayı zirvede tamamlıyor. Çok güçlü rakipleri olmasına rağmen seyirci rakamlarında rakiplerini geride bırakmayı başarıyor. Özellikle Kuruluş Osman ile büyük beklentileri olan ATV reytinglerde dizilerde Mucize doktorun gerisinde kalıyor.

Kuruluş Osman 2.bölüm reytinglerde 2.sırada

Kuruluş Osman çok büyük beklentilerle karşılandı diyebiliriz. Diriliş Ertuğrul’un devamı niteliğinde olan dizi, reyting sıralamasında gününde zirvede olsa da haftalık ve en çok izlenen diziler arasında seyirci rakamlarında Mucize Doktor dizisinin gerisinde kaldı. Açıkçası şaşırtıcı bir durum. Yaz dönemi boyunca Kuruluş Osman ne zaman? Kuruluş Osman ilk bölüm ne zaman? Gibi sorularla internet ortamında çok büyük arama hacimleri oluşmuştu. Ama mucize doktor zoru başararak Kuruluş Osman dizisini geride bırakmayı başarıyor.

Bir zamanlar Çukurova

Haftalık reyting sıralamasında ilk üç içinde yer ATV yapımı bir başka dizi olan Bir zamanlar Çukurova yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren geniş bir seyirci kitlesi oluşturdu. Genelde dizilerde ilk sezondan sonra düşüş yaşanabilir. Fakat bir zamanlar Çukurova dizisi seyircisini kaybetmeden aynı heyecanı ile yoluna devam ediyor.

Çukur

Haftalık reyting sıralamasında ilk 5 içersin de yer alan bir başka dizi ise Show tv nin Çukur dizisi. Sokaklara yön veren Çukur dizisi, reyting sıralamalarında gününde zirvede yer alsa da haftalık seyirci izleme rakamlarında kendisine 4.sırada yer buluyor. Diğer dizilerde olduğu gibi Çukur dizisi de Mucize Doktor dizisi ile mücadelede oldukça geride kalıyor.

Arka Sokaklar

Arka sokaklar dizisi Türk tv kanallarında yayınlanan en uzun soluklu dizilerinden bir tanesi. İlk yayınlandığı günden bu yana kalitesinden ve heyecanından hiç ödün vermeden yoluna devam eden dizi reyting sıralamalarında da yeni ve iddialı dizilere rağmen çok daha iyi konumda kendisine yer buluyor. Bu durum bizlere kanıtlıyor ki seyirci dizisine oldukça sadık.

Haftalık Dizi reytinkleri - En çok izlenen Türk Dizileri
bu hafta en çok izlenen Türk dizileri

Bir önceki yazımız olan Haftalık dizi reytingleri başlıklı makalemizde 7 aralık reyting, çarşamba reyting ve cuma reyting hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM