En Çok İzlenen Netflix Dizileri, Netflix dizi tavsiyeleri 2019

En Çok İzlenen Netflix Dizileri, Netflix dizi tavsiyeleri 2019

En Çok İzlenen Netflix Dizileri, Netflix dizi tavsiyeleri 2019

Netflix dizilerini izlemeyen kalmadı artık. İzlemeyen varsa bile duymayan yoktur. Birbirinden heyecanlı, birbirinden farklı tam 25 Netflix dizisini sizler için bir araya getirdik. IMDb puanlamasına göre derlediğimiz Netflix dizi tavsiyeleri 2019, Netflix dizileri, Netflix dizi önerileri, Netflix dizileri 2020 vb. tüm başlıkları kapsamaktadır. En yeni dizi haberleriyle yeniden sizlerle olacağız, sizlerde izlediğiniz diziler hakkında yorumlarınızı yorum bölümünde paylaşırsanız dizi tercih etmek isteyenler için faydalı olacaktır.

Breaking Bad,

IMDb Puanı: 9,5

Netflix dizileri arasında Dünya çapında en çok izlenen ve konuşulan dizi olma ihtimali oldukça yüksek olan dizi tamı tamına 5 sezon sürerek geniş bir hayran kitlesi oluşturmayı başarmıştı. Dizinin ilk yayın tarihi ise 2008’dir. En yüksek IMDb Puanına sahip olan dizi, hala izlenmeye devam ediyor.

breaking bad - En Çok İzlenen Netflix Dizileri, Netflix dizi tavsiyeleri 2019
Netflix dizileri arasında Dünya çapında büyük kitlelere ulaşan dizilerden birisi.

When They See Us

IMDb Puanı: 9,1

Netflix dizileri arasında en yüksek ikinci IMDb puanına sahip olan dizi oldukça kısa bölümlerden oluşuyor. Sadece 4 bölüm olmasına rağmen oldukça başarılıydı. Gerçek bir olaydan esinlenerek diziye uyarlandığını da belirtmekte fayda var.

when they - En Çok İzlenen Netflix Dizileri, Netflix dizi tavsiyeleri 2019
Netflix dizileri arasında en yüksek ikinci IMDb puanına sahip

Sherlock Holmes

IMDb Puanı: 9,1

Dizilerin dizisi, diyebileceğimiz bir dizi Sherlock Holmes, harika karakter. Şimdiye kadar izlememiş olmanız gerçekten büyük hata. Hemen izlemeye başlamalısınız. Bölümden bölüme hızla geçtiğinizi fark edeceksiniz. Sherlok Holmes dizisi, kitap uyarlamasıdır. İlk çekimleri 2010 yılında başlayan dizi, 4 sezon yayında kalmıştır. Yeni sezon hakkında herhangi bir gelişme henüz yok diyebiliriz.

sherlok holmes - En Çok İzlenen Netflix Dizileri, Netflix dizi tavsiyeleri 2019
Dizilerin dizisi, diyebileceğimiz bir dizi Sherlock Holmes,

 

Stranger Things

IMDb Puanı: 8,9

Henüz 3.sezonu olan dizinin belirli bir kitlesi oluşmuş durumda. Biraz çocuk varı bir dizi olduğundan dolayı yetişkinler tarafından çok tutulmadı mı acaba? Açık konuşmak gerekirse birkaç bölüm sonra bıraktığım bir dizidir kendisi.

stranger things - En Çok İzlenen Netflix Dizileri, Netflix dizi tavsiyeleri 2019
Henüz 3.sezonu olan dizinin belirli bir kitlesi oluşmuş durumda.

 

Black Mirror

IMDb Puanı: 8,9

İlk bölümü 2011 yılında yayınlanan dizi her bölümü bir birbirinden farklı ayrı ayrı filmmiş gibi izleyebileceğiniz gerilim ve bilim kurgu türündeki dizi izleyenleri çok farklı düşünceler içersin de bırakıyor. Black Mirror dizisi 5.sezon izleyebilirsiniz.

blackmirrorrr - En Çok İzlenen Netflix Dizileri, Netflix dizi tavsiyeleri 2019
İlk bölümü 2011 yılında yayınlanan dizi her bölümü bir birbirinden farklı ayrı ayrı filmmiş gibi izleyebileceğiniz gerilim ve bilim kurgu türündeki dizi

 

Narcos,

IMDb Puanı: 8,8

Son zamanların en çok konuşulan ve izlenen yapımlarından birisi olan dizi, büyük ve esrarengiz uyuşturucu, mafya baronu Escobar’ın hayatından ve Kolombiya’nın gangster çetelerinden konu alarak yayınlanan dizi 3.sezonunuyla devam ediyor.

narcoss - En Çok İzlenen Netflix Dizileri, Netflix dizi tavsiyeleri 2019
Son zamanların en çok konuşulan ve izlenen dizisi

 

House of Cards,

IMDb Puanı: 8,8

Uzun soluklu Netflix dizileri arasında yer alan House of Cards, aşırı derecede drama, gerilim ve politika konularını kapsıyor. IMDb puanının hakkını sonuna kadar veriyor. 6.sezonu yayınlanan diziyi Netflix’de izleyebilirsiniz.

house of cards - En Çok İzlenen Netflix Dizileri, Netflix dizi tavsiyeleri 2019
Uzun soluklu Netflix dizileri arasında yer alan House of Cards

 

Peaky Blinders,

IMDb Puanı: 8,8

Eski İngiltere tarihinde geçen bir çok dizi izlemişsinizdir. Peaky Blinders da 1919 yılının İngilitere’sinde geçiyor. Tommy Shelby’nin başrolünde çekilen dizi, Peaky Blinder çetesinin başına geçmeyi hedefleren Shelby’nin hikayesini anlatıyor. Heyecan, suç ve drama ne ararsanız var olan dizi izlenmesi gereken diziler listenizde mutlaka olması gerekenlerden.

peakyy - En Çok İzlenen Netflix Dizileri, Netflix dizi tavsiyeleri 2019
Eski İngiltere tarihinde geçen bir çok dizi izlemişsinizdir.

 

Love, Death & Robots,

IMDb Puanı: 8,8

Şimdi size hiç sıkılmadan izleyeceğiniz çizgi film tadında bir dizi tavsiyesinde bulunacağız. Animasyon dizilerini seviyorsanız, izlediğiniz dizide, şaşırtıcı, heyecanlı ve vurucu noktalar izlemek izlerken, keyif almak istiyorsanız, hiç sıkılmamalıyım diyorsanız, bu dizi tam da size göre diyebiliriz.

dizi - En Çok İzlenen Netflix Dizileri, Netflix dizi tavsiyeleri 2019
Şimdi size hiç sıkılmadan izleyeceğiniz çizgi film tadında bir dizi tavsiyenizde bulunacağız.

 

The Haunting of Hill House,

IMDb Puanı: 8,7

Gelelim korku ve gerilim sevenlere, izleyeceğim dizinin içinde korku olacak, dram olacak, gizem olacak diyorsanız, buyurun The Haunting of Hill House dizisini mutlaka izlemelisiniz. Kesinlikle hayran kalacaksınız.

the hunt - En Çok İzlenen Netflix Dizileri, Netflix dizi tavsiyeleri 2019
The Haunting of Hill House dizisi

 

The Crown,

IMDb Puanı: 8,7

Hiç dikkat ettiniz mi? İngiltere dizileri, İngiltere’yi konu alan dizilerin sayısı ne kadar fazla? Yine İngiltere konulu bir dizi daha, İngiltere’nin politik tarihini konu alan dizi bin bir türlü entrikalarla dolu diyebiliriz. 17 kasımda yayınlanan 3.sezonu oldukça garip gidiyor.

the crownn - En Çok İzlenen Netflix Dizileri, Netflix dizi tavsiyeleri 2019
Hiç dikkat ettiniz mi? İngiltere dizileri, İngiltere’yi konu alan dizilerin sayısı ne kadar fazla?

 

Better Call Saul,

IMDb Puanı: 8,7

Breaking Bad izleyenler burada mı? Tam Breaking Bad izleyenleri için olan dizi, Breaking Bad öncesini anlatıyor. Ayrıca dizi Emmy ödüllerine de aday olduğunu belirtelim. Bir hukukçunun ahlak yoksunu bir hukuk adamına dönüşmesini anlatan dizi oldukça geniş bir kitleye sahip.

adas - En Çok İzlenen Netflix Dizileri, Netflix dizi tavsiyeleri 2019
Breaking Bad izleyenler burada mı?

 

Daredevil,

IMDb Puanı: 8,7

Daredevil, Netflix’de sevdiğim dizilerden birisi, zorluklarla mücadele etmeyi, başarmayı anlatan dizi bir Marvel dizisi. Süper kahramanı konu alan dizi bu kez Süper kahramanın kusurlarına rağmen nasıl süper kahraman olduğunu ve kötülerle mücadelesini anlatıyor.

dared - En Çok İzlenen Netflix Dizileri, Netflix dizi tavsiyeleri 2019
Daredevil, Netflix’de sevdiğim dizilerden birisi,

 

O Mecanismo,

IMDb Puanı: 8,7

Her ne kadar ülkemizde adı sanı çok fazla duyulmamış olsa da izlenmeye dizilerden birisidir O Mecanismo, Brezilya dizisi olan O Mecanismo, para aklama, yolsuzluk vb. konuları işliyor. İlginç ve izlenmeye değer bir dizi.

mecanizss - En Çok İzlenen Netflix Dizileri, Netflix dizi tavsiyeleri 2019
Her ne kadar ülkemizde adı sanı çok fazla duyulmamış olsa da izlenmeye dizilerden birisidir O Mecanismo,

 

Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi,

IMDb Puanı: 8,7

Bir Ankara Polisiyesi olan Behçat Ç. Gerçekten böyle bir karakter var mıdır? Yeni sezonu hala Blue TV’de devam eden dizi, televizyonda yayınlandığı yıllar çok fazla ses getirmişti. İzlemeyenin kalmadığı dizi özellikle gençler arasında çok popülerdi. İnternette Blue tv izle, blue tv, blue tv dizileri, vb. konuları arattığınızda blue tv internet sitesine erişebilirsiniz.

behzat - En Çok İzlenen Netflix Dizileri, Netflix dizi tavsiyeleri 2019
Bir Ankara Polisiyesi olan Behçat Ç.

 

La Casa De Papel,

IMDb Puanı: 8,6

İşte bu benim dizim! Diyeceğiniz harika bir dizi. Aksiyonu, heyecanı, drama, gerilim, her türlü duygunun hâkim olduğu dizi sizi bambaşka boyutlara taşıyacağından emin olabilirsiniz. Hadi canım! Diyeceğiniz anlar çok fazla olacak. Dizinin tokyo’sunu, Rio’sunu, Profesör’ünü dikkatle izlemelisiniz. Yeni sezonu heyecanla bekleniyor. La casa de papel yeni sezon izle, La casa de papel yeni sezon ne zaman, vb. başlıklarla sevenleri arayış içeresinde.

casa - En Çok İzlenen Netflix Dizileri, Netflix dizi tavsiyeleri 2019
İşte bu benim dizim! Diyeceğiniz harika bir dizi.

 

Dark,

IMDb Puanı: 8,6

Adından da anlaşılacağı üzere farklı bir dizi. Değişik ve farklı bir şeyler denemek isteyenler için ideal ama uyarmak gerekir başladığınız zaman bırakamayacağınız bir dizidir kendisi. İzlemediyseniz deneyin derim.

darr - En Çok İzlenen Netflix Dizileri, Netflix dizi tavsiyeleri 2019
Adından da anlaşılacağı üzere farklı bir dizi.

 

The Punisher,

IMDb Puanı: 8,6

Günümüzde intikam dizileri oldukça azaldı. Marvel bunu fark etmiş olacak ki intikam konulu The Punisher dizisini ele almış. Her intikam dizisinin başlangıcı gibi bu dizininde başlangıcı aynı ve standart. Ailesini öldürenlerin peşine düşen kahraman, ailesinin intikamını almak ister. Heyecanlı ve izlenebilir bir dizi. Şans verebilirsiniz. Belki sizde seversiniz. Neden olmasın?

punisherrr - En Çok İzlenen Netflix Dizileri, Netflix dizi tavsiyeleri 2019
Günümüzde intikam dizileri oldukça azaldı.

 

Making A Murderer,

IMDb Puanı: 8,6

Nedense gerçekle ilişkili olan dizileri her zaman daha çok sevmişimdir. Gerçekle ilişkili olan, gerçek hayattan uyarlanan dizinin konusu suç. Bir çok dizide daha önce rastladığımız işlememiş suçlardan yargılanan iki insanın hayatını konu alıyor.

muredeer - En Çok İzlenen Netflix Dizileri, Netflix dizi tavsiyeleri 2019
Nedense gerçekle ilişkili olan dizileri her zaman daha çok sevmişimdir.

 

Chef’s Table,

IMDb Puanı: 8,6

Yemek sevenler burada mı? Ya da ev hanımları, aşçılar, aşçı olmak isteyenler, daha güzel yemek yapmak için çabalayanlar. Herkes buradaysa başlayabiliriz. Tam 6 sezon boyunca yayınlanan Chef’s Table yemek belgeseli, özellikle dünya yemeklerini merak edenler için harika bir belgesel ya da dizi siz karar verin. Şunu da belirtelim ki Emmy ödüllerine aday gösterilen bir başka yapım. Özellikle 5.sezonda karşınıza tanıdık bir Türk çıkabilir. Daha fazla Spoiler vermeyelim ve siz izleyin.

chefs - En Çok İzlenen Netflix Dizileri, Netflix dizi tavsiyeleri 2019
Yemek sevenler burada mı?

 

Vikings,

IMDb Puanı: 8,6

Son dönemin en çok izlenen ve konuşulan bir başka dizi Vikings, lidere bazen karşı koymayı, doğru bildiğiniz yoldan şaşmamayı ve mücadele etmeyi gösteren harika bir dizi. Görebilen için harika mesajlar içeren dizi izlemeniz gereken diziler listesinde mutlaka ilk 5 de yer alması gerekiyor. İzlemeniz gereken diziler.

vikingss - En Çok İzlenen Netflix Dizileri, Netflix dizi tavsiyeleri 2019
Son dönemin en çok izlenen ve konuşulan bir başka dizi Vikings

 

Mad Men,

IMDb Puanı: 8,6

Yeni nesille beraber büyüyen dizi, tam 7 sezon boyunca sürmüştü. Sevenleri kadar sevmeyenlerinde olduğu dizinin uzun soluklu olması başarılı bir grafiğinin olduğu gösteriyor. İlk olarak 2007 yılında yayınlanan dizi 2015 yılında 7.sezonuyla son bulmuştu. Entrika sevenlerin izleyebileceği bir dizi.

dddd - En Çok İzlenen Netflix Dizileri, Netflix dizi tavsiyeleri 2019
Yeni nesille beraber büyüyen dizi, tam 7 sezon boyunca sürmüştü.

 

Formula 1: Drive to Survive,

IMDb Puanı: 8,6

Belgesel tadında Formula 1 izlemek isteyenlerin mutlaka izlemesi gereken dizilerden ilki. Netflix ve Formula 1 arasında gerçekleşen anlaşmayla çekilen belgesel, Formula 1: Drive to Survive, araba yarışlarına ilgisi olanların zevkle izleyebileceği bir dizi. Sadece 10 bölümden oluşan dizide rekabet oldukça yüksek.

formulaa - En Çok İzlenen Netflix Dizileri, Netflix dizi tavsiyeleri 2019
Belgesel tadında Formula 1 izlemek isteyenlerin mutlaka izlemesi gereken dizilerden ilki.

 

Mindhunter,

IMDb Puanı: 8,5

Yazarı Mark Olshaker ve John E. Douglas olan dizi, Mind Hunter: Inside FBI’s Elite Serial Crime Unit romanı uyarlamasıdır. Gerilim, drama ve suç üçlüsünün içinde barındırdığı dizilerden birisi.

mindhuntrr - En Çok İzlenen Netflix Dizileri, Netflix dizi tavsiyeleri 2019
Yazarı Mark Olshaker ve John E. Douglas olan dizi, Mind Hunter:

 

Spartacus,

IMDb Puanı: 8,5

Spartacus, ilk yayınlandığı yıl herkesi ekrana kilitleyen dizi, çok büyük kitleleri peşinde sürüklemeyi başarmıştı. Tarih meraklıları için ideal bir dizi olan Spartacus, 2010 ve 2013 yılları arasında yayınlanmıştı. Dizinin içerisinde hemen hemen her şey var; hırs, kin, intikam, kan ve tarih ayrıca +18 çok fazla detay olduğunu baştan belirtelim.,

spartacuss - En Çok İzlenen Netflix Dizileri, Netflix dizi tavsiyeleri 2019
Spartacus, ilk yayınlandığı yıl herkesi ekrana kilitleyen dizi

Bir önceki yazımız olan Haftalık dizi reytingleri başlıklı makalemizde 7 aralık reyting, çarşamba reyting ve cuma reyting hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM