En Çok Aranan Diziler 2019

En Çok Aranan Diziler 2019

En Çok Aranan Diziler 2019

En Çok Aranan Diziler 2019, 2020 yılına sayılı günler kala, 2019 yılına ait veriler açıklanmaya başladı. Google tarafından 2019 yılında internette en çok aranan diziler açıklandı.

2019 yılında Dünya’da dizi ve film sektörü çok büyük mesafe aldı. Özellikle dizi ve film sektörünün dijital dünyayla buluşması ve sıçraması diyebileceğimiz 2019 yılı en çok dizi ve film sektörüne yaradı. Netflix, Amazon ve hatta Apple dâhil birçok dünya çapında yer alan şirket dijital dünyada dizi ve film sektörüne de giriş yaptı.  Bu firmalar arasında ki rekabette pastanın en büyük payı elbette Netflix firmasına ait. En çok aranan diziler 2019, en çok aranan dizi, vb. başlıklarla ilgili tüm detayları sitemizden takip edebilirsiniz.

En çok aranan diziler

Tüm dünyada gelişen ve büyüyen bir sektör haline gelen dizi ve film sektörü ülkemizde de son yılların en büyük sıçramasını yaptı. Devam eden dizilerin dünya çapına yayılması, diğer ülkeler tarafından satın alınması ve izlenmesi, çok önemli ölçüde adından söz ettirmeye devam ediyor. Tüm bu gelişmelerle birlikte ülkemizde devam eden yapımlar, final yapanlar reyting kurbanı olanlar da yok değil. Hemen hemen her gün yeni dizilerle karşılaşıyor ve haberlerini okuyoruz. Elbette en çok haberini duyduğumuz ve okuduğumuz son dönemde de en çok dizi izlediğimiz mecralarında başında internet geliyor. İnternet dünyasının lideri konumunda olan Google 2019 yılına ait en çok aranan dizileri açıkladı. İşte en çok aranan diziler 2019, top 10 liste;

Listede dikkat çeken detay ise, Fox tv nin çiçeği burnunda olan dizisi Mucize Doktor daha ilk sezonu olmasına rağmen listede zirvede yer alıyor. Mucize doktor dizisini ise listede ikinci sırada yer alan Zalim İstanbul dizisi yer alıyor. Google verilerine göre ülkemizde en çok aranan dizilerin tam listesi sizlerle; işte 2019 en çok aranan diziler;

en çok aranan diziler mucize doktor - En Çok Aranan Diziler 2019
Google 2019 yılına ait en çok aranan dizileri açıkladı. İşte en çok aranan diziler 2019, top 10 liste;

1-  Mucize Doktor

2-  Zalim İstanbul

3-  Her Yerde Sen

4-  Game of Thrones

5-  Kuzey Yıldızı

6-  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

7-  Afilli Aşk

8-  Kuzgun

9-  Bir Zamanlar Çukurova

10- Yasak Elma

Bir önceki yazımız olan Günlük ve Haftalık Dizi Reytingleri başlıklı makalemizde 10 aralık reyting sonuçları, 11 aralık reyting sonuçları ve 12 aralık reyting sonuçlarıi mucize doktor reyting sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM