Élite 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Élite 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

İspanyol sinema ve televizyonunun son yıllarda yakaladığı başarı, dünya genelinde büyük popülarite yakalayan yapımların izleyici karşısına çıkmasını sağlıyor. Televizyonu internete taşıyan Netflix’ inde sessiz kalamadığı bu yükseliş önce La Casa De Papel dizisiyle kendisini göstermiş ve şimdilerde Élite dizisiyle devam ediyor. Netflix’ in İspanyol dram ve gençlik dizisi Élite 5 ekim 2018’ de yayın hayatına başladı.

Élite Dizisi Konusu

Ülkenin elit isimlerinin çocuklarını gönderdiği bir eğitim kurumu Las Encinas, İspanya’ nın en seçkin okulu konumunda bulunuyor. Okulun bulunduğu kentte yaşanan bir deprem nedeniyle kendi okulları yıkılan normal bir okulun öğrencileri bölgedeki diğer okullara dağıtılmaya başlanır. Bu öğrenciler arasından 3 tanesi de Las Encinas okuluna gönderilir. Ancak ülkenin en elit ve en seçkin okulu Las Encinas’ a gönderilen 3 öğrenci işçi sınıfından geliyordur. Böyle bir okula gelmenin kendilerince şans olduğunu düşünseler de bu 3 genç için okul hayatı çok kötü bir hale gelecektir.

İspanya’ da ekonomik durumun getirisinin bir yansımasını oluşturan Las Encinas’ ta düşünülebilecek her şeye sahip olanlar ile hayatlarından başka kaybedebilecekleri bir şeyleri olmayanların gençlik temasındaki çatışması, olayların bir cinayet ile son bulmasına neden olur. Ancak cinayet okulda büyük bir sır perdesi oluşturacaktır ki bundan sonra işlenen cinayetin arkasındaki kişi ve kişiler tek tek tüm öğrenciler sorgulanarak bulunmaya çalışılacaktır.

Élite Dizisi Oyuncuları Kimler?

La Casa De Papel dizisi ile ünlerini dünya geneline taşıyan Maria Pedreza, Jaime Lorente ve Miguel Herran Élite dizisiyle yeniden bir araya geliyor. Ayrıca Élite dizisinde Itzan Escamilla, Miguel Bernardeau, Aron Piper, Ester Exposito, Alvaro Rico, Omar Ayuso ve Mina El Hammani gibi İspanya’ nın genç oyuncuları yer alıyor.

Élite 2.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Netflix’ in ikinci İspanyol dizisi Élite dizisinin 2.sezon onayı aldığı resmi bir açıklama ile duyuruldu. Çekimlerine kısa bir süre sonra başlanacak Élite 2.sezon ne zaman çıkacağına dair ise henüz bir tarih belirlenmiş durumda değil.

Bir önceki yazımız olan La Casa De Papel 4.sezon tarihi belli oldu başlıklı makalemizde la casa de papel, la casa de papel 3. sezon ve la casa de papel 3. sezon ne zaman başlayacak hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM