EDHO yeni bölüm

EDHO yeni bölüm

EDHO YENİ BÖLÜM

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 151.bölüm fragmanı izle! EDHO 151. Bölümüyle bol heyecan ve aksiyonuyla hız kesmeden yoluna devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 151.fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde taş üstüne taş kalmayacak gibi gözüküyor. Tüm gerçekler ve ihanetler ortaya çıkıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm heyecanıyla seyircileri ekranlara kilitleyecek. Bomba bir bölümle ekranlara gelecek olan EDHO 151.bölüm ATV ekranlarında seyirciyle buluşacak.

Tufan’a Ne Olacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz geçtiğimiz bölümlerde tüm dostlarına ve sevenlerine büyük ihanette bulunan Tufan, işin içinden çıkamıyor. Tefo’yu öldürmeyi deneyen ama başarılı olamayan Tufan ağanın ihaneti tüm gerçekleriyle ortaya çıkıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Coşkun’u öldürerek kendisini ele vermesini engelleyen Tufan ağa Hızır ve Alparslan’ın gerçekleri anlamasına engel olamadı. Hızır ve Alparslan ihaneti yapanın Tufan ağa olduğunu öğreniyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 151.bölüm fragmanında da göründüğü gibi, Hızır, Tufan ağanın bu ihaneti sonucu büyük bir darbe alıyor. Hızır’ın bu ihanet karşısında ne yapacağı, nasıl bir tavır sergileyeceği, Tufan ağa ile nasıl yüz yüze gelecek merak konusu. Tufan ağanın bu ihaneti öğrenen Hızır reise karşı nasıl bir önlem alacak, tufan ağanın cezası ne olacak? Tüm bu soruların cevapları EDHO 151.bölüm de yanıtlarını bulacak.

EDHO 150.bölüm neler oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 150.bölüm geçtiğimiz hafta ATV ekranlarında seyircisiyle buluştu. Aksiyonu ve heyecanı bol olan bölümde beklenilen hiç sorular bir türlü cevaplarını bulmadı. EDHO 151.bölüm tüm sorular cevaplarını bulacak. Tufan ağa ihanetin bedelini canıyla mı ödeyecek? Merakla beklenilen EDHO 151.bölüm kendi gününde yani Salı günleri saat 20.00 da ATV ekranlarında yayınlanacak.

Sınırsızlar Altan’ı Satacak mı?

Hızır, sınırsızlarla bir anlaşma yapar ve onlara tahmin edemeyecekleri kadar çok para teklif eder. Silahları almak için her yolu deneyen Hızır, bu kez Altan için sınırsızlarla iş birliği yapmaya karar verir. Sınırsızlara Altan karşılığında çok büyük paralar teklif eder. Sınırsızlar kendi içersin de fikir ayrılığına düşerler. Altan ise her şeyin farkındadır. Kendi canını kurtarmak için her yolu deneyecektir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 149.bölüm - EDHO yeni bölüm
Tufan, masaya ve Hızır reise ihanet ederek Altan’ın ve sınırsızların elinden oğlunun canını kurtarmayı başardı. Fakat bu ihanet kendi canını tehlikeye attı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 151.bölüm nasıl izleyebilirsiniz?

EDHO 151.bölüm canlı olarak, ATV ekranlarından izleyebilirsiniz. Evde ya da TV başında değilseniz, bilgisayarınızdan yada cep telefonunuzdan internet arama motorunu kullanarak, EDHO 15Q.bölüm canlı izle yazarak yine ATV nin resmi internet sitesinden diziyi takip edebilirsiniz. Aynı şekilde eski bölümlerini EDHO bölümlerini izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle, EDHO bölüm fragmanları, EDHO son dakika haberleri, vb. aramalar yaparak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile ilgili tüm son dakika gelişmelerine ve bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Haftalık dizi reytingleri başlıklı makalemizde 7 aralık reyting, çarşamba reyting ve cuma reyting hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM