DİZİLER ERKEN SEZON FİNALİ Mİ YAPACAK?

DİZİLER ERKEN SEZON FİNALİ Mİ YAPACAK?

DİZİLER ERKEN SEZON FİNALİ Mİ YAPACAK?

Koronavirüsün ülkemizde de gittikçe yaygınlaşması ve salgın haline gelmesi birçok sektörü,, toplu alanların kapatılması dizilerinde erken final yapması gündeme geldi.

Koronavirüs Nedeniyle Kapalı Olan Yerler

Koronavirüs önlemleri arasında yapılan son açıklamayla birlikle, Sağlık Bakanı Koca: Toplam vaka sayımız 98 olarak açıkladı. Ayrıca 81 ile gönderilen genelge ile coronavirüs nedeniyle kapalı olan yerler; tiyatro, sinema, gösteri merkezi, konser salonu, nişan/düğün salonu, çalgılı/müzikli lokanta/kafe, gazino, birahane, taverna, kahvehane, kıraathane, kafeterya, kır bahçesi, nargile salonu, nargile kafe, internet salonu, internet kafe, her türlü oyun salonları, her türlü kapalı çocuk oyun alanları (AVM ve lokanta içindekiler dahil), çay bahçesi, dernek lokalleri, lunapark, yüzme havuzu, hamam, sauna, kaplıca, masaj salonu, SPA ve spor merkezleri olarak açıklandı.

Koronavirüs Önlemleri

Koronavirüs nedeniyle birçok işyeri kapanırken, birçok büyük firma üretimlerini durdururken şu sıralar televizyonda yayınlanan dizilerinde erken sezon final yapacağı konuşulmaya başlandı. Peki gerçekten de diziler erken final mi yapacak? Hangi diziler erken final yapacak? Bu konuyla ilgili henüz net bir açıklama gelmezken, koronavirüsün daha da artmasıyla böyle bir karar alınabileceği öngörülüyor.

Bir önceki yazımız olan ÖĞRETMEN 3.BÖLÜM FULL, TEK PARÇA başlıklı makalemizde ÖĞRETMEN 3.BÖLÜM FRAGMANI İZLE, ÖĞRETMEN DİZİ OYUNCU KADROSU ve Öğretmen dizisi canlı izle hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM