Dizi Reytingleri

Dizi Reytingleri

Dizi Reytingleri

Dizi Reytingleri;Tv kanallarında ekrana gelen ve son dönemde büyük bir sıçrayış yapan dizi yapımları, reyting sıralamasında zirvede yer alabilmek için büyük çaba sarf ediyorlar. 6 Şubat 2020 reyting sonuçları açıklandı! 6 Şubat 2020 hangi diziler izlendi? Seyirci en çok hangi dizileri tercih etti? İşte 6 Şubat 2020 reyting sonuçları ve total ve AB reytingleri

Dizi Reytingleri; 6 Şubat 2020 tarihinde yayınlanan tüm programların reyting sonuçları açıklandı. TİAK’ın aldığı karar doğrultusunda reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralamasını maalesef yayınlayamıyoruz. İlk on program ve dizi reyting sonuçlarını paylaşıyoruz. Peki 6 Şubat 2020 tarihinin reytinglerine göre hangi dizi zirveye adını yazdırdı? Acun reyting, reyting sonuçları, günlük reyting sonuçları, dizi reytingleri, haftalık reyting, Total reytingler ve AB reytinglerine göre hangi dizi lider konumda? Tüm detaylarıyla 6 Şubat Çarşamba 2020 reyting sonuçları sizlerle…

6 Şubat tarihinde yayınlanan dizilerin ve programların reyting verileri açıklandı.

Mucize Doktor Zirvede

Her hafta olduğu gibi bu haftada Perşembe günlerinin en çok izlenen dizisi Mucize Doktor olmayı başardı. Total’de 1.sırada FOX TV’de yayınlanan rekortmen dizi“Mucize Doktor” zirvede yer alırken, 2.sırada ATV’de ekrana gelen “Bir Zamanlar Çukurova” yer aldı, 3.sırada ise yine “Mucize Doktor”un 21.bölüm özeti yer aldı.

Bir diğer reyting sıralamasında ise AB’de listelerinde 1.sırada “Mucize Doktor”, 2.sırada “Fatih Portakal İle Fox Ana Haber”, 3.sırada “Mucize Doktor”un özeti yer aldı. Mucize doktor reyting sonuçlarında her hafta zirvede kalmayı başarıyor.

Bir önceki yazımız olan Mucize Doktor 22.bölüm tek parça İZLE başlıklı makalemizde Mucize Doktor 21.bölüm İZLE, Mucize doktor 21.bölüm izleme linki ve mucize doktor 21.bölüm tek parça izle hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM