Diriliş Osman 12.bölüm Fragmanı İZLE

Diriliş Osman 12.bölüm Fragmanı İZLE

Diriliş Osman 12.bölüm Fragmanı İZLE

Diriliş Osman 12.bölüm Fragmanı İZLE; ATV ekranlarının vazgeçilmezi hale gelen Kuruluş Osman 11.bölüm ile ekranlara geldi. Yüksek ve geniş biz izlenme kitlesine sahip olan Kuruluş Osman her Çarşamba olduğu gibi bu hafta da heyecanı ve aksiyonu yüksek bir bölümle izleyicisiyle buluştu. Son bölümün ardından Kuruluş Osman 12.bölüm fragmanı yayınlandı. Kuruluş Osman 11.bölüm, Diriliş Osman 12.bölüm Fragmanı İZLE, Kuruluş Osman 12.bölüm fragmanı izle, Kuruluş Osman 11.bölüm özeti, Kuruluş Osman 11.bölüm İzle, Kuruluş Osman son bölüm izle, Kuruluş Osman yeni bölüm izle, vb. başlıklara ait tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Kuruluş Osman 11.bölüm Neler Oldu

Kuruluş Osman 11.bölüm ekranlara geldi. Her bölüm olduğu gibi bu bölümde de aksiyon ve heyecanı yüksek bir bölümdü. Tüm obalara baskın veren, oba beylerini öldüren, çoluk çocuk demeden herkesi kılıştan geçiren Moğollar, Osman beyin amcası Dündar bey ve abisi Gündüz’ü esir alırlar. Dündar beye 3 gün süre veren Balgay eğer üç gün içersin de Osman beyi kendisine getirmezse tüm obasını dağıtacağını ve herkesi öldüreceğini söyler.

Osman bey ve Alplerini ele geçiren Balgay, Osman beye sancak beyliği teklif eder. Osman ise bu teklifi reddeder ve kaçmayı başarır. Osman bey’in ‘Ya şehadet ya hürriyet’ diyerek kıyama kalkması ekran başındakilere duygu dolu anlar yaşatır. Moğol komutanı Balgay Alişar beyi maşa olarak kullanır ve bir taraftan da gözden çıkarır. Kaleye giden Balgay ve askerleri Sofia’yı biat ettirmeyi başardı.

Kuruluş Osman 12.bölüm de neler olacak

Osman bey bir taraftan Moğollar diğer taraftan Alişar ve Sofia gibi düşmanlarla mücadele etmeye devam ediyor. Moğolların bu baskınları ve işgalleri sonucunda Türklerin yok olmanın eşiğine kadar gelirler. Osman beyin bu amansız mücadelesi Türklerin var olma ya da yok olma mücadelesine dönüşür.

Kuruluş Osman 12.bölüm Fragmanı İzle

Bir önceki yazımız olan 18 Şubat Reyting Sonuçları; EDHO Lider  başlıklı makalemizde 18 Şubat Reyting Sonuçları; EDHO Lider, acun reyting ve atv reyting hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM