Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak Ne Zaman Başlıyor? Hangi Kanalda?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak Ne Zaman Başlıyor? Hangi Kanalda?

2008-2011 yıllarında Yılmaz Erdoğan yönetmenliğinde en çok sevilen programlar arasında yer alan BKM Mutfak yapımı Çok Güzel Hareketler programında bildiğiniz üzere oyunculuğa yeni yeni adım atmaya başlayan insanlar bizlere tiyatro ve skeçlerini izletiyordu.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak adı ile yepyeni oyuncu kadrosuyla ekranlara yani sevenlerinin karşısına çıkıyor. Yönetmen Yılmaz Erdoğan AVM’de bir konuşmasında 2. Kuşağın çekimlerine başladıklarını bildirerek sevenlerini heyecanlandırmıştı. Yılmaz Erdoğan o zaman henüz daha kanalın belli olmadığını ve imzaların atılmadan söylemenin doğru olmayacağını söylemişti. Şu anda hangi kanalda çıkacağı ile ilgili her şey netleşmiş durumda.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak Hangi Kanalda?

Çok Güzel Hareketler Bunlar Acun Ilıcalı’nın kanalı Kanal D’de sevenlerinin karşısında olacak.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak Ne Zaman Başlıyor?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak 10 Şubat 2019 da sevenlerinin karşısında ekranlarda olacak.

Çok Güzel Hareketler 2. Kuşak Oyuncu Kadrosu

Yayınlanan fragmanlarda oyuncuları görünüyor fakat isimleri ve bilgileri şu an için elimizde bulunmuyor. Yeni bilgiler edindikçe konumuzu güncelleyeceğiz bizleri takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan How I Met Your Mother Geri Mi Dönüyor? başlıklı makalemizde HIMYD, HIMYM ve how i met your mother spin-off hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM