Çocuklar Duymasın dizisinde dehşet mektup! Meltem’e gelen tehdit şoke edecek!

Çocuklar Duymasın dizisinde dehşet mektup! Meltem’e gelen tehdit şoke edecek!

Çocuklar Duymasın dizisinde dehşet mektup! Meltem’e gelen tehdit şoke edecek!

Çocuklar duymasın dizisi yayın hayatına başladığı günden günümüze kadar çelikleşmiş bir oyunca kadrosu ile izleyiciyi ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Haluk ve Meltem karakterlerine hayat veren Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ başarılı oyunculukları ile aranan isimler arasında yer almaya devam ediyor. Yeni sezonda da oldukça başarılı olan oyuncular her yeni bölümde farklı bir macera yaşamaya devam ediyor. İzleyicinin merakla beklediği yeni bölüm fragrmanları yayına geçti. Merak ettiğiniz tüm konuları yazımızın ilerleyen bölümlerinde bulabilirsiniz.

meltem - Çocuklar Duymasın dizisinde dehşet mektup! Meltem’e gelen tehdit şoke edecek!

Çocuklar Duymasın 68. Bölümde Heyecan Dorukta

Severek izlenen çocuklar duymasın dizisinin 68. bölüm fragmanları yayınlandı. İzleyicinin her hafta merakla beklenen bölümlerinden biri de bu hafta izleyicisi ile buluşuyor. Bu hafta çarşamba günü 19;45 de Kanal D ekranlarında olacak dizide Meltem kendisine gelen tehditlerle başa çıkamayacağına karar vererek durumu Haluk ile paylaşmak istiyor. Aldığı tehdit mektubu, sevdiklerini ve yakın çevresini etkileyecek ciddiyette tehlike içeriyor. Mektubun sahibi “gece” nichi ile mektupta kendini tanıtıyor. Gece hedefine Sultan Hanımı almıştır. Tüm bu tehdit mektuplarının üzerine Sultan Hanımın aniden ortalardan yok olması ile Meltem’in korkuları artıyor. Bu durumla tek başına uğraşamayacağını anlayan Meltem durumu Haluk’a anlatmak istiyor. Meltem bu tehdit mektuplarından ve yaşadığı dehşetten Haluk’a bahsedebilecek mi? Haluk ile konuşabilir ise bu durum karşısında Haluk’un tepkisi ne olacak? Sultan Hanım neden ortadan birden bire kayboldu? Tüm bu soruların yanıtını almak için diziyi takipte kalmanızı tavsiye ediyoruz.

Çocuklar Duymasın Dizisinde Sona Mı Gelindi?

Çocuklar duymasın dizisi yeni yayın hayatına başlayalı çok uzun zaman olmasa da eskiden gelen bir devam niteliğinde olduğu için izleyicinin akıllarına gelen sorulardan biri de “çocuklar duymasın dizinde sona mı gelindi?” sorusu olmaktadır. Yapımcı ve yönetmen başta olmak üzere oyuncu kadrosunun sıkılmadan devam ettiği bu başarılı proje daha uzun yıllar süreceğe benziyor. Her ne kadar sona gelindiğine ilişkin ön yargılar bulunsa da her hafta yeni bir heyecanla izleyicisini ekranlara kitlemeyi başarmaktadır. Oyuncu kadrosuna yeni katılan sosyal medya fenomenleri Doğa Konakoğlu ve Ufuk Meriç ise dizinin başarı ile uzun yıllar ekranlarda kalacağına bir gösterge olmuştur.

 

Çocuklar Duymasın 69. Bölüm Fragmanı

Bir önceki yazımız olan Kuzgun Dizisi Başladı mı? başlıklı makalemizde hatice aslan, kuzgun ve kuzgun dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM