Bodyguard 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Bodyguard 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Son yıllarda drama kategorisi dizilerde birbirinden değerli yapımlar yayınlayan BBC One’ nin son dönemlere damga buran yine dram kategorisindeki dizisi Bodyguard yayınlandığı ilk bölümünden itibaren yüksek izlenme oranlarını yakalamayı başardı.

2019 Golden Globe Ödül Törenlerinde birden fazla kategoride adaylık kazanan ve Televizyon Dalında En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’ nü kucaklayan Bodyguard dizisi başarısını değerli bir ödülle pekiştirdi.

bodyguard 2 - Bodyguard 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak?
https://dizigunlukleri.com

Bodyguard Dizisi Konusu

İngiliz ordusunda uzun yıllar görev yapmış ve vatanına gazi olarak geri döndükten sonra İngiliz Polis Teşkilatı birimlerinden Londra Metropolitan Polisi’nin Özel Koruma biriminde görev almaya başlayan David Budd, askerliğinin getirdiği psikolojik sorunlar sebebiyle eşinden ayrı yaşamaktadır. İki çocuğu olan Budd, çocuklarını ziyaret süresinin sonunda annelerine teslim etmek üzere bindiği tren yolculuğunda bir terör saldırısıyla karşı karşıya kalır. Görevde olmamasına rağmen buradaki başarısıyla terfi kazanır.

Aldığı terfi ile İngiltere’ de hükümetin İçişleri Bakanı Julia Montague’ nin özel koruması olarak görevlendirilir. Asker kökenine sahip olan bir İngiliz vatandaşı olarak korumakla yükümlü olduğu bakanının savunduğu görüşleriyle tam tersi düşüncelere sahip olsa da işinde her zaman idealistliği ile ön plana çıkışı sürekli kendisini sorgulamalar içerisinde bırakır. Sert söylemleri ile de pek çok kesimin rahatsız olmasına neden olan Bakan Montague için artan tehditler karşısında kendi sorgulamalarıyla da boğuşan David Budd için bakanı korumak artık çok daha zorlu bir hale gelir.  Bu görevi sırasında yaşanacak olaylar, David Budd’ ın tüm yaşamını sorgulamasına yol açacaktır.

Bodyguard Dizisi Yaratıcıları Kimler?

Line Of Duty isimli yapımda ortaya koyduğu başarılı çalışma ile adından söz ettiren Jed Mercurio imzası taşıyan yapım başta İngiltere olmak üzere yayınlandığı tüm ülkelerde yüksek izlenme oranlarını yakaladı.

Bodyguard Dizisi Oyuncuları Kimler?

Televizyon tarihinin en büyük bütçeli yapımlarından Game of Thrones ile dünyaya açılan Richard Madden’ in David Budd karakteriyle karşımıza çıktığı dizide İçişleri Bakanı Montague’ yi ise dizinin yaratıcısı Mercurio’ nun daha önce Line Of Duty’ de çalıştığı Keeley Hawes oynuyor.  Dizide ayrıca Gina McKee ve Sophie Rundle gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Bodyguard 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Dizinin yaratıcısı Jed Mercurio’nun açıklamalarına göre kendisinin dizinin ikinci sezonu ile ilgili çok harika fikirlerinin olduğunu söylemişti. Dizinin 2.sezonu kesin olarak gelecek ama net bir tarih şu an için yok.

Bir önceki yazımız olan La Casa De Papel 4.sezon tarihi belli oldu başlıklı makalemizde la casa de papel, la casa de papel 3. sezon ve la casa de papel 3. sezon ne zaman başlayacak hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. İngiliz yapımları çok iyi olmaya başladı. Bodyguard da bunlardan birisi, zaten dünde altın küreyi aldı. Aslında biraz donuk tipi varmış gibi geliyor ama oyunculuğu çok iyi umarım yakın zamanda yeni sezonu yayınlarlar.

  2. Çok güzel di her bölüm çok heyacanlı, kurgu oyunculuk harika ama müslümanlık karşıtı Terörizim bir olgu oluşturmak için final bölümünde çok emek harcanmış diziye yakışmadı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM