Bizim Hikaye Avukat Selim Diziden Ayrıldı Mı?

Bizim Hikaye Avukat Selim Diziden Ayrıldı Mı?

Bizim hikaye dizisi bildiğiniz üzere FOX TV’nin sevilen dizileri arasında yer alıyor. Diziye daha bu sezon dahil olan Filiz’in avukatı rolündeki Selim karakterini canlandıran Murat Danacı’nın diziden ayrıldığı söyleniyor. Bildiğiniz üzere Murat Danacı yani avukat Selim bu sezonun başında bir kaç oyuncuyla birlikte diziye katılmıştı. Murat Danacı ise Beni Affet dizisinden transfer olmuştu ve Bizim Hikaye 3 kanalın başarı göstermiş dizilerinden oyuncu transfer ederek ilginç bir duruma imza atmıştı. Şu an için neden ayrıldığı konusunda bilgi sahibi değiliz fakat öğrendiğimiz zaman sizlere buradan gelişmeleri aktaracağız.

Geçen hafta oldukça ses getirmiş ve en çok konuşulanlar arasında yer alan Bizim Hikaye dizisi Barış ve Filiz’in mutluluklarını boyut atlatarak evliliğe adım attılar.

bizim hikaye murat danaci - Bizim Hikaye Avukat Selim Diziden Ayrıldı Mı?

Bizim Hikaye Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Bizim hikaye yeni bölümü, 54. bölümü ne zaman yayınlanacak yayın akışında Bizim Hikaye’yi göremeyen sevenlerinin aklına takılan en büyük soruları sizlere yanıtlayalım. İlk önce neden yayınlanmadığını ve ara verdiğine değinelim isterseniz. Biliyorsunuz ki yılbaşından sonra bir çok dizi 3 hafta ara verdi. Bunların arasında Bizim Hikaye de yer alıyor. Bu yüzden bir süre yayınlanmadı. Bizim Hikaye’nin yayınlanma tarihi ise 24 Ocak 2019 olacak.

Bizim Hikaye Son Bölümde Neler Oldu?

53. Bölümünde Barış hayatını bir trafik kazasında kaybetti şeklinde bir oyun oynayarak Nihal’den kurtulmak üzere planlar yapıyordu. Bu sayede Polis ekipleri tarafından olay yerinden Barış’ın cesedinin bulunduğunu öğrenen Nihal şok olmuştu. Sonradan Filiz de dahil olmak üzere olayın aslen görüldüğü şekilde olmadığını öğrendiler. Bir diğer yandan ise yeni evlendiği ve çok sevdiği Filiz de yaşadığını öğrendi ve böyle bir oyunun parçası olduğu için küplere bindi. Aralarında ufak bir tartışma yaşandı ve daha sonrasında Adli Tıpa giderek cesedin Barış’a ait olduğunu beyan etti.

Bir önceki yazımız olan La Casa De Papel 4.sezon tarihi belli oldu başlıklı makalemizde la casa de papel, la casa de papel 3. sezon ve la casa de papel 3. sezon ne zaman başlayacak hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM