Beni Bırakma 23 Aralık 2019 İzle

Beni Bırakma 23 Aralık 2019 İzle

Beni Bırakma 23 Aralık 2019 Pazartesi Bölümünde Neler Olacak? Beni Bırakma Ne Zaman ve Hangi Kanalda Yayınlanıyor? Beni Bırakma Oyuncular Kim ve Kaç Yaşındalar? İşte soruların cevapları.

Beni Bırakma kavuşamayan aşıklar, aşk üçgenleri, aileler, yalanlar ve sırlar ile çevrili heyecanlı bir Türk dizisi. Hafta içi her gün Beni Bırakma izleyicileri merakla yayınlanacak bölümü bekliyor. Beni Bırakma’da 23 Aralık 2019 Pazartesi bölümünde sürpriz gelişmeler ile heyecan tırmanıyor.

Beni Bırakma Oyuncular ve Karakterleri

Emrah Akduman, Ankara’da Kasım 1982’de dünyaya geldi.

  • Tarık: Sayar ailesinin veliahtı olann Tarık işinde son derece başarılı ve kuralcı. Bir anda Sıla’ya aşık olması ile hayatını sorgulamaya başlayan Tarık’ın aşkı dizideki hayatları alt üst ediyor.

Sude Doğar, İstanbul’da 8 Kasım 1997’de doğdu.

  • Sıla: Hukuk öğrencisi olan Sıla saf ve iyi kalpli bir kız. Küçük bir şehirden İstanbul’a gelen Sıla’nın hayatı Tarık’a aşık olması ile değişir.

Berkay Veli, Ankara’da 1993’te doğdu.

  • Emre: Annesinin kıyamadığı oğlu olan Emre başarılı bir cerrahtır. Zeynep’e aşık olan Emre’nin hayatında hiç ummadığı olaylar gerçekleşir.

Sıla Özlem Önemli, Ankara’da 1999 yılında doğdu.

  • Zeynep: Tıp öğrencisi olan Zeynep son derece özgüvenli, başarılı ve güçlü bir kadındır. Hayatında en çok değer verdiği iki şey annesi ve dürüstlük. Emre ile arasında geçenlerden sonra Zeynep artık aynı kişi olarak kalmayacaktır.

Esengül Aypek, Ankara’da 1993’te doğdu.

  • Meltem: Dizinin zengin kızı olan Meltem başarılı bir iş kadını. Para ve başarı Meltem için en önemli şeylerden biri ve bir de nişanlısı Tarık.

Beni Bırakma Ne Zaman ve Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Beni Bırakma dizisi hafta içi her gün Atv’de izleyicileri ile saat 14.00’da buluşuyor. Sevilen dizi 16.20’ye kadar devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan Günlük ve Haftalık Dizi Reytingleri başlıklı makalemizde 10 aralık reyting sonuçları, 11 aralık reyting sonuçları ve 12 aralık reyting sonuçlarıi mucize doktor reyting sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM