Beni Bırakma 20 Aralık 2019 İzle

Beni Bırakma 20 Aralık 2019 İzle

Beni Bırakma 20 Aralık 2019 Cuma bölümünde neler olacak? Beni Bırakma hangi kanalda ne zaman yayınlanıyor? Beni Bırakma yönetmenleri ve oyuncuları kim?

Ekranların beğeni ile takip edilen dizisi Beni Bırakma bu hafta da izleyicilerini merakta bırakarak nefes kesici bölümler ile ekranlarda yer aldı. Beni Bırakma dizisi 20 Aralık Cuma günü 179. bölümü ile sevenleri ile buluşacak.

Beni Bırakma Bu Haftanın Özeti

ATV’nin ilgi ile izlenen günlük dizisi Beni Bırakma bu hafta da dopdoluydu. Heyecanı hız kesmeden Beni Bırakma kavuşamayan bir aşk hikayesi ile birlikte entrikaları anlatıyor. Bu hafta Beni Bırakma dizisinde Tarık, Sıla’ya olan aşkında ısrar ederken Sıla hala unutamadığı aşkını düşünmektedir. Kerem ile Sıla’yı birlikte gören Tarık yıkılır. Buse ise eline geçen fırsat ile Meltem’den öcünü alır.Zeynep ve Bora’nın sırları ise ortaya çıkmak üzeredir. Beni Bırakma 20 Aralık Cuma günü yayınlanan bölümü ile izleyicileri şok edecek gelişmelere ev sahipliği yapıyor.

Beni Bırakma Ne Zaman Yayınlanıyor

Sevilen dizi Beni Bırakma hafta içi her gün ATV’de 14:00’da yayınlanıyor. 140 dakika süren dizi 16:20’de bitiyor. Beni Bırakma dizisinin yönetmenliğini ise Hülya Özyıldırım, Ayşe Işıkay Tügen, Dilşen Kaya Kavuzlu, Ayşegül Yılmaz ve Nujin Yıldız yapıyor.

Beni Bırakma Konusu ve Oyuncuları

Ankara’nın köklü ailelerinden biri olan Sayar ailesinin babası genç yaşından beri çok çalışıp oğlunu yetiştirmek için çabalamıştır. Cengiz’in oğlu Tarık, Sıla’ya aşık olduğunda işler giderek karmaşıklaşır.

Beni Bırakma dizisinde Meltem karakterine güzel oyuncu Esengül Aypek hayat verirken, Tarık rolünü yakışıklı oyuncu Emrah Akduman canlandırıyor. Sude Doğar Sıla rolünde, Berkay Veli Emre rolünde, Çağla Çukurova Cansu rolünde ve Özlem Önemli de Zeynep rolünde.

Bir önceki yazımız olan Günlük ve Haftalık Dizi Reytingleri başlıklı makalemizde 10 aralık reyting sonuçları, 11 aralık reyting sonuçları ve 12 aralık reyting sonuçlarıi mucize doktor reyting sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM