Avlu Dizisinde Deniz’i Geçmişe Götüren Tesadüf

Avlu Dizisinde Deniz’i Geçmişe Götüren Tesadüf

Avlu Dizisinde Deniz’i Geçmişe Götüren Tesadüf!

2018 yılında yayın hayatına giren Avlu dizisi her geçen gün hayran kitlesini arttırmaya devam ediyor. Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse‘nin sergilemiş oldukları başarılı oyunculukları sayesinde her hafta yayınlanma zamanı heyacanla bekleniyor. Avlu dizininin tutkunlarının merakla bekledikleri gelecek hafta fragmanları yayınlandı. Avlu dizisi ile ilgili öğrenmek istediğiniz tüm hususlar yazımızın devamında yer alıyor.

avlu - Avlu Dizisinde Deniz'i Geçmişe Götüren Tesadüf

Avlu Dizisi 30. Bölüm 3. Kısım Fragmanında Neler Var?

Avlu dizisi bu hafta 30. bölüm ile ekranlarda sevenleri ile buluşuyor. Pelin’in yüzü ve saçları Ecem’e çok benzemektedir. Bu benzerlik Deniz’in Pelini görmesi ile oldukça derin duygular hissetmesine sebep olmaktadır. Pelin’i her gördüğünde candan sarılma gereksinimi duymakta ve onu kucaklamaktadır. Pelin’in Ecem’e benzerliği sebebi ile Deniz kendini geçmişte bulmaktadır. Bu durumun Deniz’in hayatında ne gibi değişikliklere sebebiyet vereceği ise izleyicinin en çok merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Star Tv ekranlarına izleyiciyi kilitleyen dizide gelecek bölümlerin de oldukça heyecanlı geçmesi bekleniyor.

30. Bölümde Neler Yaşanacak!

Azra, Yiğit’ten kurtulmasına sevinecekken kendini başka bir problem ile savaşırken buluyor. Özge kaybolan bebeği için büyük bir endişe yaşıyor. Pelin’in davası görülürken bilinmeyen gerçekler gün yüzüne çıkıyor. Deniz, Pelin’i konuşturmaya çalışıyor ancak Kudret konuşmaması için uğraşıyor. Kudret’in Pelin üzerinde uyguladığı baskılar neler olacak, Pelin Konuşacak mı? Özge’nin bebeği bulunacak mı? Tüm detaylar için 30. bölümü kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Avlu Dizisi Ümraniye Platolarında Hayat Buldu!

Ümraniye platoları İstanbul’da çekilen birçok diziye ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Platonun oldukça geniş bir alana sahip olması, hapishane, hastane, emniyet müdürlüğü gibi birçok kuruluşda geçen olayların çekimlerinin yapılmasına elverişli. Ümraniye halkı çekimlerin yapıldığı günlerde kalabalık set ekibini platoda görmeye oldukça alışmış durumda. Avlu dizisi de Ümraniye platolarında cezaevi hayatı yaşayan kadın mahkûmların dramatik hayat hikâyelerine yer veriliyor. Dizinin oyuncu kadrosu oldukça tecrübeli ve başarılı kişilerden oluşuyor. Cezaevinde yaşanan gerçek hayat hikâyelerinden esinlenerek hazırlanan dizinin senaryosu ise Özlem Havuzlu ve Ahmet Köseoğlu‘na ait. Dizi her perşembe yeni ve heyecanlı bölümleri ile sevenleri ile buluşuyor. Perşembe günlerinin randevusu uzunca süre Avlu dizisi olacağa benziyor.

Bir önceki yazımız olan Kuzgun Dizisi Başladı mı? başlıklı makalemizde hatice aslan, kuzgun ve kuzgun dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM