Avlu 27. Bölüm Ne Zaman Başlayacak?

Avlu 27. Bölüm Ne Zaman Başlayacak?

Başladığı ilk günden itibaren büyük bir heyecan ile izlenen Avlu yeni yılın gelmesi ile 3 haftalık tatil veren diziler arasında yerini aldı. Bu haberi alan izleyiciler hayal kırıklığına uğrasa da yine de 24 Ocak 2019 tarihinde yayına girecek olan yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Son bölümde yaşananlar son dakikaya kadar izleyenleri yüksek gerilim yaşattı.

Peki, son bölümde neler olmuştu. Azra’nın mecburiyetten yapmış olduğu son girişim Deniz’in zor anlar yaşamasına neden oldu. Kızının acı ölümü sonrası tamamen değişen Deniz intikamını aldı ama daha yapması gerekenler bitmedi. Bundan sonraki zamanlarını ve kendisini hayatında değeri olan ve sevdiği insanların mutluğuna harcamaya adadı. Son yaptığı atak ile yılbaşı heyecanını bekleyen Öykü’yü ve diğer kader arkadaşlarını sevindirdi. Ancak yaptığı bu girişim Zerrin’i daha çok sinirlendirdi. Zerrin de artık denizi ciddiye alarak kendisine tehdit olarak görmeye başladı.

Avlu 27. Bölümde Neler Olacak?

Avlu 27. Bölüm de bekleyen gelişmeler arasında Zerrin’in Deniz’e başlattığı savaşın hamleleri merak konusu oldu. Azra ile deniz arasındaki gerginlik devam etse de Azra’nın denize yaptığı yardım heyecan uyandırdı. Geride kalan 26. Bölümün bir başka sevindirici olayı yine Deniz’den geldi. Deniz’in yaptırdığı araştırmalar sonrasında Azra’nın kardeşi Eylül Almanya’ya tedavi olmaya gitti.

Her iki tarafta birbirlerine kızgın olsa da birbirlerine olan düşkünlükleri son bölüm sahnesinde izleyicileri etkiledi. Azra ve deniz her konuda birbirlerine gizlice destek olup bunu bilmese de zaman içinde eski hallerine dönecekler. Tabi Avlu dizisinin kötü karakterleri zerrin ve kudret arasındaki savaş da yeniden alevleniyor. Zerrin’in Kudret’ten kurtulma hayalleri video sayesinde suya düşünce başgardiyanımız daha başka çözüm yolları aramaya başladı.

Kudret’in oğlundan kalan hatıra olarak sabırsızlıkla beklediği torunu hayatta kalacak mı? Özge istemediği bebekten ve bu durumdan nasıl kurtulacak? Zerrin deniz için ne gibi hain planlar yapacak? Deniz bulunduğu tüm bu zor durumlardan kurtulmak için nasıl bir yol bulacak? Hepsi yayınlanacak yeni bölüm de belli oluyor.

Avlu 27. Bölüm Ne Zaman Başlayacak?

Merak edilen soruların cevapları için Avlu 24 Ocak 27. bölüm saat 20.00 de Star TV ekranlarına olacak!

Bir önceki yazımız olan Vurgun Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Konusu Oyuncuları başlıklı makalemizde vurgun dizi oyuncuları, vurgun dizisi ve vurgun dizisi hangi gün hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Avlu’yu fırsat buldukça izliyorum. Fena dizi değil. Bir de yeni yılla birlikte çoğu dizi ara verdi. Galiba reklam anlaşmaları ile ilgili bir durummuş. Teşekkürler bilgi için 🙂

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM