14 Ocak Yemekteyiz programında neler oldu?

14 Ocak Yemekteyiz programında neler oldu?

TV 8 de yayınlanan ve birçok izleyiciye hitap eden Yemekteyiz programında 14 ocak ile 18 ocak arasında yarışacak isimler belli oldu Haftanın Yarışmacıları Kimler? Diye merak edenlere onun cevabını da vereceğiz.

Yemekteyiz 14 Ocak 1. Gün Yarışmacısı Yeliz Odabaş Kimdir?

Haftanın ilk gününde bol eleştirili fakat beklediğimizden sakin bir masa vardı. İlk gün yarışmacısı Yeliz Odabaş 37 yaşında ve 2 çocuk annesidir. Pazarlama sektöründe çalışıyor ve birkaç işten ek gelir sağlıyor eğer Yeliz Odabaş ile ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız sizler için yeni yarışmacı Yeliz Odabaş ile ilgili bilgileri yazdık. Ulaşmak için burayı tıklayınız.

Yeliz Hanım’ın Menüsü Şöyleydi.

  • Yayla Çorbası
  • Fırında tavuklu mantar
  • Mevsim salatası
  • Karnıyarık
  • Şehriyeli Pirinç Pilavı
  • Burma Tatlısı

Yemekteyiz 14 Ocakta Ne Oldu?

Yeliz Odabaş’ın çorbası beğenileri toplarken ara sıcak olan fırında tavuklu mantar yemeği ise altına konulan ekmekler yüzünden eleştiri aldı. Bazı yarışmacılar da beğendi tabi ki. Ana yemek olan karnıyarık ise hiçbir yarışmacı tarafından beğenilmedi ve çok eleştirildi. Yanında gelen pilav da içine bulyon konulması sebebi ile biraz eleştirildi. Elleri ile açtığı şerbetli Burma tatlısı ise maalesef yine eleştiri aldı nedeni ise sert olmasıydı.

Yarışmacıların puanlamalarını ise şu şekilde;

Sibel Hanım 3, Sefer Bey 3, Ayşegül Hanım 2, Meryem Hanım 2 puan verdi.

Yemekteyiz 14-18 Ocak Haftanın Yarışmacıları Kimler?

Dilerseniz şimdi diğer günler yarışacak adayları daha yakından inceleyelim.

Yemekteyiz 15 Ocak 2. Gün Yarışmacısı Ayşegül Kılıç Kimdir?

Doğu yöresinden gelmesi nedeniyle yemek işlerinde oldukça iddialı olduğunu düşünüyoruz bakalım nasıl olacak merak içinde izleyeceğiz. Ayşegül Kılıç 28 Yaşında Diyarbakırlı ve Finans Uzmanı. En büyük tutkularının içerisinde yemek yapmak tabi ki mevcut. Verdiği demeç ile birlikte çok sivri dilli olduğunu bizlere gösterdi. Peki ne demişti hatırlayacaksınız ki Ayşegül Kılıç “Pratik zekam var. Biraz ukalayım, en büyük isteğim mütevazi olabilmek” demişti.

Yemekteyiz 16 Ocak 3. Gün Yarışmacısı Sefer Onursal Kimdir?

3. Gün Yarışması Sefer Onursal, 53 Yaşında olan Sefer Bey 2 kız çocuğuna sahip. İş hayatına komi olarak başlayıp şimdi ki hedefi ise kendi restoranını açmak için çabalıyor çalışıyor.

Yemekteyiz 17 Ocak 4. Gün Yarışmacısı Meryem Dündar Kimdir?

Meryem Dündar 54 Yaşında ve Kahramanmaraş’lı  bu yarışmacımız da doğu yöresinin yemek kültürü ile yetişmiş gibi görünüyor. Ev hanımı ve 3 çocuk annesi olan Meryem Dündar önceden bir hastanede çalışmış boş zamanlarında dikiş işleri ile uğraşıyor.

Yemekteyiz 18 Ocak 5. Gün Yarışmacısı Sibel Kırlı Kimdir?

Sibel Kırlı hayatı boyunca hiç çalışmamış 43 yaşında ve 2 çocuk annesi bir ev hanımı. Kendisini tanıttığında ağzından çıkanlar ise rakamlara takıntılıyım, alışveriş tutkunuyum ve inatçıyım diyor. Aynı zamanda yemek konusunda da oldukça iddialı duruyor

Bu hafta çok çekişmeli geçecek gibi duruyor hep birlikte neler olacak izleyeceğiz umarız ki bol lezzetli ve keyifli bir hafta olur.

Bir önceki yazımız olan La Casa De Papel 4.sezon tarihi belli oldu başlıklı makalemizde la casa de papel, la casa de papel 3. sezon ve la casa de papel 3. sezon ne zaman başlayacak hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM